18 Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach

We wtorek 22 maja 2018 w Przemyślu odbył się finał 18 Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach. Tym razem uczniowie gimnazjum zmierzali się z postacią ks. abpa Ignacego Tokarczuka. Naszą szkołę, po wygraniu półfinału w Miejscu Piastowym, reprezentował uczeń klasy III gimnazjum Jakub Piwowarski. Po pierwszej pisemnej części Jakub zakwalifikował się do części ustnej ścisłego finału, zajmując 5 miejsce (warto podkreślić, iż wszystkich uczestników konkursu było ok. 4 tyś.). Obronił swoje miejsce, choć konkurencja była duża. Zajęcie 5 miejsca dało Jakubowi wspaniałą nagrodę - WYJAZD DO WŁOCH!!!!

Serdecznie gratulujemy Jakubowi pięknej postawy i mamy nadzieję, że jego wygrana zmobilizuje innych do wzięcia udziału w różnych konkursach.

ks. Andrzej Dec