Dzień Edukacji Narodowej

Jak co roku w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej tradycyjnie pod znakiem Komisji Edukacji Narodowej, która jest patronem Gimnazjum nr 1 w Krośnie. Po krótkiej akademii, na której na ręce Pani dyrektor złożyliśmy życzenia i podziękowania nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły za ich trud włożony w nasze wychowanie; odbył się konkurs Potyczki Szkolne. W tym roku wzięły w nim udział również klasy: IV, V, VI Szkoły Podstawowej nr 1 w Krośnie. Uczniowie rywalizowali ze sobą w trzech kategoriach: literatura, historia i sztuka doby oświecenia. Największą wiedzą wykazali się przedstawiciele klasy VI szkoły podstawowej oraz II B gimnazjum. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Małgorzata Błaszczyk