Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Miejskim Zespole Szkół nr 5 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Logowanie

Hasło:

Cyfrowa Szkoła
Szkoła Promująca Zdrowie

Konkursy przedmiotowe

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

Rok szkolny Konkurs przedmiotowy Tytuł / Imię i nazwisko
2014/2015 Konkurs Matematyczny laureatka - Karolina Niepokój
2013/2014 Konkurs Informatyczny laureat - Grzegorz Uriasz
2013/2014 Konkurs Fizyczny laureat - Grzegorz Uriasz
2013/2014 Konkurs Historyczny finalista - Julia Styrkosz
2013/2014 Konkurs Matematyczny finalista - Grzegorz Uriasz
2013/2014 Konkurs Chemiczny finalista - Grzegorz Uriasz
2012/2013 Konkurs Informatyczny laureat - Grzegorz Uriasz
2011/2012 Konkurs Biologicznylaureatka - Kornelia Niepokój
2010/2011 Konkurs Matematyczny finalista - Bartosz Barwikowski
2010/2011 Konkurs Historyczny laureatka - Dominika Gierlicka
2010/2011 Konkurs Chemiczny laureat - Maciej Maciejczyk
2010/2011 Konkurs Geograficzny laureat - Maciej Maciejczyk
2009/2010 Konkurs z Biologii finalistka - Jagoda Urba
2009/2010 Konkurs z Języka Polskiego finalistka - Jagoda Urba
2008/2009 Konkurs Języka Angielskiego finalistka - Jagoda Urba
2007/2008 Konkurs Języka Angielskiego finalistka - Marta Lazarowicz
2007/2008 Konkurs Matematycznego finalistka - Antoni Trąd
2007/2008 Konkurs Języka Angielskiego finalistka - Jagoda Urba
2006/2007 Konkurs Fizyczny finalista - Kamil Szydło
2006/2007 Konkurs Fizyczny finalista - Michał Jakóbski
2006/2007 Konkurs Biologiczny finalista - Piotr Badeński
2006/2007 Konkurs Polonistyczny finalistka - Aleksandra Deptuch
2006/2007 Konkurs Historyczny finalistka - Aleksandra Deptuch
2006/2007 Konkurs Języka Angielskiego finalistka - Aleksandra Deptuch
2006/2007 Konkurs Fizyczny laureatka - Katarzyna Buczyńska
2005/2006 Konkurs Biologicznego finalistka - Elżbieta Półchłopek
2005/2006 Konkurs Języka Angielskiego finalistka - Klaudia Stefaniak
2005/2006 Konkurs Języka Niemieckiego finalistka - Klaudia Stefaniak
2005/2006 Konkurs Języka Polskiego laureatka - Karolina Urba
2005/2006 Konkurs Biologicznego laureatka - Aleksandra Deptuch
2004/2005 Konkurs Języka Angielskiego finalista - Grzegorz Przytocki
2004/2005 Konkurs Języka Angielskiego finalistka - Agnieszka Waliszko
2004/2005 Konkurs Języka Angielskiego finalistka - Karolina Urba
2004/2005 Konkurs Języka Angielskiego finalistka - Paulina Tymczyszyn
2004/2005 Konkurs Języka Niemieckiego finalistka - Katarzyna Staroń
2003/2004 Konkurs Polonistyczny finalistka - Aleksandra Wojtuń
2003/2004 Konkurs Polonistyczny finalistka - Bogusława Korona
2003/2004 Konkurs Biologiczny laureatka - Małgorzata Lipińska
2003/2004 Konkurs Matematyczny finalistka - Danuta Korona
2003/2004 Konkurs Biologiczny laureatka - Danuta Korona
2003/2004 Konkurs Polonistyczny laureatka - Danuta Korona