Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Miejskim Zespole Szkół nr 5 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Logowanie

Hasło:

Cyfrowa Szkoła
Szkoła Promująca Zdrowie

Osiągnięcia

Turnieje/OlimpiadyRokMiejsce w turnieju
Wojewódzkie XXXIII zawody "Sprawni jak żołnierze" Ogólnopolskie zawody nie odbyły się. 2010 I miejsce - drużyna dziewcząt
VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Kształcenia Ustawicznego w Krośnie. 2010 I miejsce - drużyna chłopców
Ogólnopolskie XXXII zawody "Sprawni jak żołnierze" 2009 Finał centralny I miejsce Mistrzostwo Polski drużyna dziewcząt
XXXI Zawody "Sprawni jak żołnierze" 2008 Finał centralny I miejsce Mistrzostwo Polski drużyny dziewcząt
VII Mistrzostwach Podkarpacia w biegu na orientację 2008 II i III miejsce
Konkurs "Wiedzy o Obronie Cywilnej" 2008 Finał wojewódzki I, II, III miejsce indywidualnie
Konkurs "Wiedzy o Obronie Cywilnej" 2007 Finał wojewódzki I i II miejsce indywidualnie
Zawodach strzeleckich XV Memoriału im. Jana Barana 2007 I miejsce drużynowo
Sztafetowy bieg przełajowy chłopców 2007 Finał powiatowy II miejsce
Zawody w piłce ręcznej chłopców 2007 Finał powiatowy II miejsce
Zawody strzeleckie z okazji Barbórki 2006 I miejsce indywidualnie
Zawoday Strzeleckie XIV Memoriału im. Jana Barana 2006 I miejsce w klasyfikacji zespołowej i indywidualnej
Konkurs "Wiedzy o obronie cywilnej" 2006 Finał wojewódzki I i II miejsce indywidualnie
Zawody "Sprawni jak żołnierze" 2006 Finał wojewódzki I miejsce drużyny chłopców II miejsce drużyny dziewcząt Finał centralny - IX miejsce chłopcy
Wojewódzkie Zawody " Sprawni jak żołnierze" 2005 Finał wojewódzki Drużyna chłopców III miejsce
Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Obronie Cywilnej 2004 II miejsce
XVI Edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych 2003 Eliminacje Centralne - Szczecin udział Eliminacje Okręgowe III miejsce (zespołowo)
XV Edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych 2002 Eliminacje Centralne - Wieluń udział
XXIV Konkurs Sprawni Jak Żołnierze - Krosno 2001 Finał wojewódzki III miejsce (drużynowo), IV miejsce
Konkurs Wiedzy Obronnej i Obrony Cywilnej - Rzeszów 2001 Finał wojewódzki I miejsce, III miejsce
Krajowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia w Zgierzu 2001 Finał centralny - Zgierz - VI miejsce Finał okręgowy - Krosno - I miejsce
XXIIII Konkurs Sprawni Jak Żołnierze - Trzcinica 2000 Finał wojewódzki III miejsce
Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu - Krosno 2000 Finał wojewódzki I miejsce
Konkurs Wiedzy Obronnej i Obrony Cywilnej - Rzeszów 2000 Finał wojewódzki I miejsce
XXVIII Turniej Budowlany - Kraków 1999 Finał okręgowy V miejsce - Murarz, VII - Monter
Konkurs Wiedzy Obronnej i Obrony Cywilnej 1999 Finał wojewódzki II miejsce zespołowo i indywidualnie
XXVII Turniej Budowlany - Kraków 1998 Finał okręgowy I miejsce - Malarz, IV - Murarz
Turniej Wiedzy i Umiejętności Budowlanych - Rzeszów 1998 Finał okręgowy Dwóch laureatów
Konkurs Wiedzy Obronnej i Obrony Cywilnej - Brzozów 1998 Finał wojewódzki I miejsce zespołowo, I -II-III indywidualnie
VII Konkurs Piosenki Turystycznej - Krosno 1998 Finał wojewódzki I miejsce
Stypendium Prezesa Rady Ministrów 1998 Dla najlepszego ucznia szkoły średniej - przyznane naszej uczennicy
XXV Turniej Złotej Kielni - Łódź 1996 Finał centralny III miejsce - Posadzkarz, X - Monter Finał okręgowy II miejsce - Posadzkarz, II - Monter
XXIV Turniej Złotej Kielni - Wieluń 1995 Udział w finale centralnym Finał okręgowy - I miejsce - Malarz
Turniej w Piłce Siatkowej 1995 Finał wojewódzki - III miejsce
XXIII Turniej Złotej Kielni 1994 Finał okręgowy II miejsce - Murarz, III - Monter
XXII Turniej Złotej Kielni - Warszawa 1993 Udział w finale centralnym Finał okręgowy II miejsce - Monter, IV - Murarz
XXV Turniej Młodych Mistrzów Techniki 1992 III miejsce
XXI Turniej Złotej Kielni - Rzeszów 1992 Finał okręgowyI miejsce - Murarz, IV - Malarz
II Konkurs Na Prace Dyplomowe - Rzeszów 1992 Finał okręgowy II miejsce
XVIII Turniej Złotej Kielni - Gorzów Wielkopolski 1989 Finał centralny II miejsce -Posadzkarz Finał okręgowy I miejsce - Posadzkarz, III - Murarz
Olimpiada Wiedzy o Sztuce - Kraków 1988 Finał centralny I miejsce
XVII Turniej Złotej Kielni - Lublin 1988 Finał centralny III miejsce -Murarz Finał okręgowy I miejsce - Murarz, III - Monter
XVI Turniej Złotej Kielni - Łódź 1987 Finał centralny VI miejsce - Posadzkarz,VIII - Murarz
IX Turniej Złotej Kielni 1980 Finał centralny I miejsce - Monter, II miejsce - Murarz
VIII Turniej Złotej Kielni - Biłgoraj 1979 Udział w finale centralnym Finał wojewódzki I miejsce - Monter, Malarz i Betoniarz
VII Turniej Złotej Kielni - Krosno 1978 Finał centralny II miejsce - Murarz-tynkarz Finał wojewódzki I miejsce - Murarz-tynkarz
VI Turniej Złotej Kielni - Brzozów 1977 Finał rejonowy - I miejsce - Murarz
V Turniej Złotej Kielni - Rzeszów 1976 Udział w finale centralnym Finał rejonowy - I, II miejsce