Pierwsza wizyta w Hiszpanii

W dniach 7-11 pażdziernika odbyła się pierwsza wizyta w ramach projektu Comenius, w którym od września uczestniczy nasza szkoła. Koordynator Fulgencio Garcia zaprosił nauczycieli biorących udział w projekcie do malowniczego miasteczka na południu Hiszpanii - Jumilla. W trakcie wizyty ustaliliśmy harmonogram wyjazdów do krajów partnerskich i liczbę uczestniczących w nich nauczycieli i uczniów. W wolnych chwilach wraz z parnerami z Hiszpanii, Włoch, Turcji, Węgier, Szwecji, Rumuni i Litwy podziwialiśmy malownicze zakątki gorącej i słonecznej jeszcze o tej porze Hiszpanii, próbowaliśmy tradycyjnych potraw i zwiedziliśmy malownicze historyczne miasto Toledo.

Wizyta nasza odnotowana została na stronie internetowej miejscowego magistratu, zdjęcia z której można oglądać na stronie www.jumilla.es Ayuntamento de Jumilla.

Koordynator projektu- Dorota Ślęczka