Primus Inter Pares 2018

Dnia 15 czerwca 2018 roku w RCKP w Krośnie po raz szesnasty zostały wręczone nagrody Prezydenta Miasta Krosna dla uczniów, którzy w mijającym roku szkolnym sięgnęli po zaszczytne tytuły w konkursach, olimpiadach, turniejach i zawodach naukowych, artystycznych oraz sportowych.

Podczas uroczystej gali przyznano nagrody Prezydenta Miasta Krosna oraz wyróżnienia w trzech kategoriach:
• nauka oraz wiedza i umiejętności zawodowe,
• artystyczne,
• osiągnięcia sportowe.

Wśród nagrodzonych był również uczeń naszego gimnazjum- Jakub Piwowarski, który jest podwójnym laureatem konkursów przedmiotowych z fizyki (E. Haznar - Paradysz), biologii (B. Trznadel) oraz finalistą konkursu chemicznego (E. Haznar-Paradysz) i matematycznego (E. Urbanek). Za wybitne osiągnięcia naukowe oraz godne reprezentowanie szkoły i Miasta Krosna na szczeblu wojewódzkim otrzymał nagrodę I stopnia Prezydenta Miasta Krosna.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w przyszły roku szkolnym.

Ewa Haznar - Paradysz