Gimnazjum nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Miejskim Zespole Szkół nr 5 w Krośnie

ZSP nr 6 „BUDOWLANKA”

Logowanie

Hasło:

Cyfrowa Szkoła
Szkoła Promująca Zdrowie

Sportowe

Najważniejsze osiągnięcia sportowe

Rok Zawody - udział Miejsce
2015 w Powiatowych Zawodach w Lekkoatletyce w biegu na 300 m II miejsce
2015 w Powiatowych Zawodach w Lekkoatletyce w skoku w dal I miejsce
2015 w Powiatowych Zawodach w Lekkoatletyce w biegu na 100 m I miejsce
2014 w Powiatowych Zawodach w piłce siatkowej chłopców III miejsce
2014 w Powiatowych Zawodach w Tenisie Stołowym I miejsce
2014 w Powiatowych Zawodach w Unichokeju III miejsce
2014 w Powiatoweych Zawodach w Szachach III miejsce
2013 w Indywidualnych biegach przełajowych - szczebel powiatowy IV miejsce
2013 w Powiatowej Gimnazjadzie w koszykówce dziewcząt III miejsce
2013 w wojewódzkim finale w indywidualnych biegach przełajowych w Kolbuszowej I miejsce
2009 w konkurencji indywidualnej Olim. Runda FITA i zdobycie tytułu Halowej Mistrzyni Polski Juniorek Młodszych na rok 2009 w kat. łuków klasycznych I miejsce
2009 w powiatowej gimnazjadzie młodzieży w Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt II miejsce
2009 w rejonowej gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewcząt IV miejsce
2009 w powiatowej gimnazjadzie młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt I miejsce
2008 w powiatowej gimnazjadzie młodzieży w unihokeju dziewcząt III miejsce
2008 w powiatowej gimnazjadzie młodzieży w unihokeju chłopców I miejsce
2008 w powiatowej gimnazjadzie w pchnięciu kulą II miejsce
2008 w powiatowej gimnazjadzie młodzieży w skoku w dal II miejsce
2008 w powiatowej gimnazjadzie młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt I miejsce
2008 w powiatowej gimnazjadzie młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców II miejsce
2008 w powiatowej gimnazjadzie w szachach indywidualnych w kategorii chłopców II miejsce
2008 w Turnieju o Puchar Dyrektora MZS Nr 1 w Krośnie w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt I miejsce
2007 w powiatowej gimnazjadzie w unihokeju chłopców II miejsce
2007 w Mikołajkowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Gimnazjów II miejsce
2007 w powiatowej gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewcząt II miejsce
2007 w powiatowej gimnazjadzie w tenisie stołowym II miejsce
2007 w powiatowej gimnazjadzie w szachach drużynowych III miejsce
2007 w IV Krośnieńskim Festiwalu Sportu i Zdrowia I miejsce
2007 w powiatowej gimnazjadzie w piłce nożnej chłopców II miejsce
2007 w powiatowej gimnazjadzie w Indywidualnych Biegach Przełajowych Dziewcząt II miejsce
2007 w powiatowej gimnazjadzie w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców III miejsce
2007 w powiatowej gimnazjadzie w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców I miejsce
2007 w powiatowej gimnazjadzie w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych w sztafecie 4x 100 m chłopców III miejsce
2007 w powiatowej gimnazjadzie w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych w pchnięciu kulą II miejsce
2007 w powiatowej gimnazjadzie w Indywidualnych Mistrzostwach Lekkoatletycznych w biegu na 300 m. II miejsce
2007 w zawodach piłki nożnej w Memoriale Krzysztofa Stachowicza I miejsce
2004 w rejonie i awans do zawodów wojewódzkich w szachach drużynowych II miejsce
2004 w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Młodziczek – Stropkov – Słowacja udział (VIm.)
2004 w Ogólnopolskiej Lidze Młodziczek – Eliminacje do Mistrzostw Polski udział (XIm.)
2004 w biegu na dystansie 2000 m z przeszkodami na Mitingu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Polski Juniorów IV miejsce
2004 w Mitingu Lekkoatletycznym w pchnięciu kulą kobiet - Kraków I miejsce
2003 w Otwartych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w lekkoatletyce w biegu na 600 m - Mielec II miejsce
2003 w Halowych Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w lekkoatletyce w biegu na 600 m - Mielec I miejsce
2003 w Makroregionalnych Eliminacjach do Mistrzostw Polski w lekkoatletyce w biegu na 600 m - Mielec VIII miejsce