Prezentacja projektu gimnazjalnego.

W dniu 14 czerwca 2017roku odbyło się spotkanie podsumowujące prace w projekcie edukacyjnym klasy 2 gimnazjum: „ Odkryj w sobie talent kronikarza i programisty”. Zaproszeni goście: pani dyrektor, rodzice oraz nauczyciele obejrzeli krótki program, w którym pokazaliśmy rolę słowa pisanego, bez którego dzisiejsza technika komputerowa nie miałaby szansy rozwoju. Zaprezentowaliśmy rezultaty prac: kroniki szkolne, stronę internetową oraz wpisy w języku angielskim i niemieckim autorstwa naszych uczniów. Wypełniliśmy wszystkie założone cele, prace zakończyliśmy w terminie, zatem projekt został zaliczony wszystkim uczniom klasy drugiej.

Grupa projektowa klasy 2 G1