Żyj smacznie i zdrowo 2018

W dniu 8 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące prace projektu edukacyjnego klasy II gimnazjum: „Żyj smacznie i zdrowo”. Zaproszeni goście: pan dyrektor i rodzice obejrzeli krótki program artystyczny. Na wstępie zapoznano zaproszonych gości z celami projektu. Następnie przedstawiono prezentację multimedialną na temat zdrowego odżywiania oraz wyniki przeprowadzonej ankiety. W dalszej części uczniowie wcielili się w rolę aktorów i zaprezentowali krótkie przedstawienie w czterech aktach na temat zdrowego stylu życia. Kolejny punkt programu, to film nagrany przez uczniów składający się z dwóch części – wspólne gotowanie oraz ćwiczenia na siłowni. Uczniowie zaprezentowali opracowania kart jedzenia przygotowanego do wskazanego wydarzenia: „Dobra energia” – wydarzenie Bieg Uliczny, „Siła umysłu” – wydarzenie Klasówka, „Przekąski z głową” – wydarzenie Impreza.

Wszystkie założone cele i prace zakończyliśmy w terminie. Projekt edukacyjny został zaliczony uczniom klasy drugiej.

Grupa projektowa klasy II